Suny Türkiye
 
Suny Türkiye Suny Türkiye Suny Türkiye Suny Türkiye Suny Türkiye
Aday Öğrenciler

Aday Öğrenciler / Vize İşlemleri

Uluslararası Ortak Lisans Programı'na kabul edilen öğrenciler, ABD'de öğrenim görmek için gerekli vizeyi almakla yükümlüdürler ve ABD vizesi alabilmek için gerekli koşulları yerine getirmelidirler.

Türk ve Amerikan program koordinatörleri vize başvurularında öğrencilere yardımcı olmaktadırlar. Bunun yanısıra, SUNY Türkiye Ofisi; öğrencilerimizin vize işlemleri konusunda aktif rol almaktadır.

SUNY Türkiye Ofisi:

  • Düzenli olarak Amerikan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu'nu ortak lisans programları konusunda bilgilendirmektedir ve vize başvuru işlemlerindeki değişiklikler konusunda bilgi almaktadır.
  • Başvuru işlemleri esnasında öğrencilere belgelerini hazırlamakta yardımcı olmaktadır. Çıkabilecek herhangi bir problemin çözülmesinde aktif rol almaktadır.

Programlarımızda okuyan öğrenciler vize işlemleri ile ilgili önemli bilgileri "Mevcut Öğrenciler" bölümünde bulabilirler. 

 

The State University Of New York Türkiye Ofisi Büyükdere Cad. Kırgülü Sok. Metrocity D Blok Kat: 4 Levent İstanbul / TURKIYE 34330, T: +90 212 319 1838-39, suny@suny.edu.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2011
www.suny.edu
Web Tasarım İNAJANS